logo-ftsgroup filtry-hypro
ban-a.jpg, 4 kBban-b.jpg, 12 kB

Profil firmy

Společnost FTS Group s.r.o. vznikla zápisem do obchodního rejstříku v roce 2005 transformací z fyzické osoby ,jejíž činnost byla od roku 2002 spojena s poskytováním specializovaných služeb a dodávek zařízení v oblasti filtrace a mikrofiltrace olejů.

V současné době naše firma využívá ke své činnosti nejnovější technologické postupy od vyhodnocování parametrů olejů (vlastní nová vybavená laboratoř), až po vlastní realizaci požadované služby případně instalaci nových filtračních technologií přímo u zákazníka.

s-filtraceoleje-lis.jpg, 15 kB s-filtrace-lis05.jpg, 21 kB s-rolba-dupon.jpg, 18 kB
 
s-rukav-filtr-1.jpg, 6 kB s-rukav-filtr-2.jpg, 6 kB

Jedním z hlavních úkolů naší firmy je 100% spokojenost našich klientů v oblasti preventivní údržby, spojené především s filtrací a recyklací olejů jakožto služby prováděné přímo u zákazníků. Tímto způsobem pomáháme řešit nejen ekologické problémy našich klientů a zákazniků,spojené zejména s likvidací nebezpečného odpadu ,ale současně je snižována spotřeba surovin a energií na výrobu nových olejů ,což je významný ekonomický přínos.

Základní součástí nabídky naší společnosti je:
  • výroba olejových filtrů a filtračních zařízení pro průmyslovou výrobu
  • výroba a montáž by-pass filtrů
  • výrobní a obchodní činnost v oblasti filtračních vložek, olejových filtrů a hydraulických komponent pro průmyslovou výrobu
  • služby v oblasti filtrace olejů
  • komplexní analýzy olejů a jejich vyhodnocení
  • výroba speciálních filtračních zařízení dle požadavku zákazníka
  • zajišťování rychlého a kvalitního servisu

Naše firma dosáhla za minulá období velmi dobré technické úrovně a spolehlivosti, o čemž svědčí neustálý nárust našich zákazníků ze včech odvětví průmyslu.

Cílem naší společnosti je solidnost, schopnost nacházet řešení a pružně reagovat na potřeby našich zákazníků. O to vše se stará zkušený kolektiv našich pracovníků a externích poradců.

Ing. Ivo Gregůrek - jednatel společnosti